ELETRONİK TAHSİLAT SİSTEMİNİN KULLANIMI

 

 • Elektronik tahsilat sistemini kullanmak için önce sitemizde bulunan -Elektronik Tahsilat Sistemi- butonuna basılarak ilgili sayfaya gidilir. ETS

 

 

 • Butona basıldıktan sonra aşağıda görünen sayfa açılır.

ets-1

Bu sayfadaki görünenler şunlardır:

 1. Ödemenin yapılacağı avukatın bilgisi olan kısım: Burada ödemeyi yapacağınız avukatın adı-soyadı ve varsa diğer bilgileri vardır. Doğru kişiye ödeme yaptığınızı buradan görebilirsiniz. 
 2. Adınız Soyadınız : Buraya kendi adınızı ve soyadınızı yazınız.
 3. Ödeme Türü : Yapılan ödemenin ne ödemesi olduğu bu kısımdan seçilecektir. Buradan seçilebilecek ödeme türleri; Avukatılık Ücreti, Diğer, Dosya Borcu Ödeme, İş Avansı ve Masraftır. 
 4. Yapacağınız Ödeme ile ilgili detaylı Açıklama : Yukarıda ödeme türü seçtikten sonra bu kısma ödemenin açıklanasını yazınız. Mesela, bir üst bölümde avukatlık ücreti seçtiyseniz buraya da avukatlık ücreti ödemesi yazabilirsiniz. Ya da bir üst bölümde dosya borcu seçtiyseniz buraya ..... dosyası ile ilgili dosya borcu ödemesi yazabilirsiniz. 
 5. GSM Numaranız : Bu kısma kendi cep telefonu numarasını yazınız.
 6. Ödeme Tutarı : Bu kısma yapacağınız ödemenin miktarını yazınız. Bu kısma en az 50,00 TL yazılabilmektedir. Para miktarında kuruş kısmını yazmazsanız, otomatik olarak doldurulacaktır. Örneğin bu kısma sadece 500 yazdığınızda otomatik olarak 500,00 olarak düzeltilecektir. Eğer kuruş kısmını dolduracaksanız (,) virgül işaretini kullanın.
 7. Sonraki Adıma Geç : Tüm kısımlar tam ve eksiksiz olarak doldurulduktan sonra "sonraki adıma geç" butonuna basınız. 

 

 • Sonraki adıma geç butona basıldıktan sonra aşağıda görünen sayfa açılır.

ets-2

 Bu sayfada, kredi kartı tipleri ve taksit seçenekleri görünmektedir. Burada kartınıza göre uygun olan ve yapmak istediğiniz ( tek çekim - taksit ) seçeneğini tıklamanız yeterlidir. Seçiminizi yaptıktan sonra "Sonraki Adıma Geç" butonuna basınız. 

 

 • Sonraki adıma geç butona basıldıktan sonra aşağıda görünen sayfa açılır.

ets-3

Bu sayfa kart bilgilerinin girileceği sayfadır. Bu sayfada ayrıca bankanın yapacağınız ödeme miktarına uyguladığı komisyon tutarını da görebilirsiniz. Bilgiler girildikten sonra sol tarafta bulunan kart sembolü üzerinde de girmiş olduğunuz bilgileri görebilirsiniz. Bilgi girişi tamamlandıktan sonra -ÖDEME YAP(3D GÜVENLİ)- butonuna basınız. 

 

ets-4

 

 

 • Ödeme Yap butonuna basıldıktan sonra aşağıda görünen sayfa açılır.

ets-5

Bu sayfada da adınız soyadınız ve yapacağınız ödeme miktarı görülür ve güvenli ödeme sayfasına yönlendirmek için onayınızı ister. Onayla tuşuna bastıktan sonra aşağıdaki sayfa açılır. 

 

 

ets-6

Bu sayfada da bankanızın güvenlik sistemine göre SMS şifre ya da başka bir şekilde ödemenizi onaylamanız sağlanır. Ödemeniz doğrulanırsa aşağıdaki sayfa görünür. 

 

 

ets-7

Ödenme doğrulandıktan sonra görünen sayfa da ayrıca DEKONTU GÖRÜNTÜLE kısmı bulunur. Dekontu Görüntüleye bastığınızda yapmış olduğunuz ödemenin dekontu yeni bir sayfada görüntülenecektir. 

 

 

ets-8

 

 Dekontu gördüğünüzde işleminiz tamamlanmış, ödemeniz yapılmıştır. 

 

ETS

 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker